پرش لینک ها

رفع موهای سفید

برطرف کردن موهای زائد سفید در کلینیک نیلین

سفیدی مو مسئله‌ای است که از قدیم افراد بسیار زیادی را درگیر خود کرده است و برطرف کردن موهای زائد سفید و سفیدی مو در سنین پایین از جمله مشکلات شایع در بین هر دو جنس مرد و زن است که امروزه نیز رواج بسیاری دارد و از اهمیت بسیار زیادی برای افراد مبتلا به این مشکل برخوردار است.

همانطور که همه ما میدانیم این یک عارضه ناخوشایند است که گاهی میان افراد زیر ۳۰ سال نیز مشاهده می شود و می تواند باعث ناراحتی و اضطراب و افسردگی در افراد شود، همان طور که اشاره کردیم سفیدی مو که میتواند زودرس و نابهنگام نیز باشد در بین همه افراد دیده می‌شود که البته مسئله طبیعی است اما همین مسئله بیشتر خانم‌ها را درگیر خود می کند.

برطرف کردن موهای زائد سفید در کلینیک نیلین

اکثر پزشکان و متخصصان پوست و مو بر این باورند که یکی از علل افزایش روند سفید شدن سریع موها که می تواند نگران کننده نیز باشد آلودگی هایی است که در محیط زیست وجود دارد و به بدن انسان نیز نفوذ میکند و در نتیجه مسائلی مانند غذاها و خوراکی های مصرفی و زندگی پر استرس روی می دهد.

باور پزشکان

تعداد بسیار زیادی از افراد بر این باورند که با پیدا شدن نخستین تارهای سفید مو نشانه هایی از بالا رفتن سن و پیر شدن در آنها ظاهر می شود در صورتی که درمانگران طب سنتی و پزشکان متخصص اینگونه فکر نمی کنند.

از دیدگاه آنها سفید شدن موها تنها نشانه بالا رفتن تعداد روزهای زندگی و سال‌های سپری‌شده افراد نیست و این سفیدی ها می تواند نتیجه عوامل دیگری مانند کمبود ویتامین B12 ، سیگار کشیدن ، اختلال در عملکرد تیروئید و کم خونی و مواردی مانند آن باشد که می توانند از جمله عواملی باشند که سفید شدن موها را به دنبال دارد.

اقدامات لازم برای مراجعین

اگر مطمئن هستید که سفید شدن موهای تان قبل از ۳۰ سالگی به دلیل وراثت و فاکتورهای ژنتیکی نیست می توانید با مراجعه کردن به پزشک های متخصص در این زمینه مراجعه کنید و با عمل کردن به نسخه این درمانگران با ساده ترین شیوه ها تارهای سفید موی خود را از بین ببرید.

ما در کلینیک نیلین تمام تلاش خود را می کنیم که تارهای سفید موی شما را به طور کامل رفع کنیم تا شما بتوانید جوان تر و زیبا تر از آنچه که هستید به نظر برسید زیرا همانطور که همه می دانند مو یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی افراد به خصوص خانم ها است که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زندگی و احوالات آنها داشته باشد.

×