پرش لینک ها

لیزر الکساندرایت کندلا

لیزر موهای زائد در کلینیک نیلین

برداشتن یا لیزر موهای زائد توسط دستگاهی انجام می شود که فرایند از بین بردن مو های ناخواسته یا زائد را با استفاده از قرار دادن موها در معرض پالس لیزر انجام می دهد و منجر به از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو می شود. این دستگاه ها برای اولین بار از اواسط دهه ۹۰ میلادی به صورت تجاری در دسترس عموم قرار گرفت.
حذف کامل موهای زائد به صورت گسترده در کلینیک ها و حتی در مواردی در خانه ها نیز انجام می شود.

لیزر موهای زائد در کلینیک نیلین تهران

لیزر و حذف موهای زائد یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای از بین بردن موهای ناخواسته بر روی سطح بدن است و این در حالی است که تمامی انجمن ها و متخصصین اعلام کرده ‌اند که لیزر موهای زائد نمی تواند تمامی موهای ناخواسته بر روی سطح بدن را از بین ببرد.

ما در کلینیک نیلین تمامی خدمات لازم برای لیزر موهای زائد را به شما عزیزان ارائه می دهیم و به تمامی مراجعه کنندگان اعلام می کنیم که برای این امر باید صبر داشته باشند چرا که حذف موهای اضافه طی چند جلسه انجام می شود ، پس اگر شما می خواهید که به نتیجه مطلوب و دلخواه تان دست پیدا کنید باید ثابت قدم باشید و صبر و حوصله کافی را داشته باشید.

لیزر موی زائد بهترین روش در مقایسه با سایر روش های حذف موهای زائد  اعلام شده است زیرا در این روش موها بسیار دیر تر از سایر روش ها رشد می کنند و همچنین تعداد آن ها نیز کاهش می یابد، همچنین استفاده از این روش بسیار سریع و موثر است.

اهمیت حضور پزشک متخصص در کلینیک نیلین

ما در کلینیک نیلین از پزشکان متخصص برای انجام لیزر درمانی استفاده می کنیم زیرا تبحر  فرد لیزر کننده در انجام لیزر و حذف موهای زائد می تواند بسیار اهمیت داشته باشد، اگر لیزر توسط افراد غیر متخصص انجام شود ممکن است عوارضی مانند زخم ،تاول، لک و … برای پوست شما ایجاد کند، همچنین اگر بعد از انجام لیزر خود مراقبتی نداشته باشید و در صورت ایجاد زخم و تاول به دستکاری آن ها بپردازید ممکن است جای آن ها باقی بماند و از بین بردن آن ها کاری سخت و در مواردی غیر ممکن باشد پس باید توجه داشته باشید که برای انجام این امر به پزشکان متخصص در این زمینه مراجعه کنید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لازم لیزر موی زائد برای هر شخص

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ما با کلینیک نیلین تماس بگیرید و برای خود وقت مشاوره و لیزر درمانی تعیین کنید تا با انجام جدید ترین متد های لیزر درمانی در کلینیک نیلین بتوانید به طور چشمگیری از شر موهای زائد و ناخواسته خود خلاص شوید. این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تیم پزشکی جوان و با مهارت در زمینه انواع لیزرها از جمله لیزر موهای زائد بهترین خدمـات را در این زمیـــنه ارائه مینماید.

×